Şartlar & Gizlilik Koşullar

osdem66.com  sitesinde herhangi bir faaliyet   opencart tema yada   bulunmadan opencart temlarını   önce  bu Gizlilik Politikasını okuyunuz, burada yazan maddeleri  kabul etmiyorsanız, sitemiz üzerinde herhangi bir faaliyet yada alışveriş yapmayınız

Kişisel Bilgi
Mağazamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.
E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

ONLİNE ALIŞVERİŞTE ÖNEMLİ TAVSİYELER

İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not etmeniz, Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit etmeniz yararınıza olacaktır.

Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

   

Toplanan verilerin doğruluğu

osdem66.com ziyaretçisi tarafından girilmiş olan eksik ya da yanlış bilgiyi, ziyaretçisinden gelecek yeni bilgi veya farklı sorgulama yöntemi ile elde edeceği doğru bilgi ile değiştirebilir ya da silebilir.

Değişiklikler
osdem66.com olarak dilediğimiz zaman ve bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Politikası'nı, Siteyi ya da bu sayfalara erişimi değiştirebilir ya da kaldırabilme hakkını saklı tutar..